Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Zaufane Opinie

Opcje przeglądania
MAXTAPING - taśma do tapingu MAXTAPING - taśma do tapingu
Producent: Oppo
Cena: 55,99 zł
zobacz więcej
MAXTAPING A+ - taśma do tapingu MAXTAPING A+ - taśma do tapingu
Producent: Oppo
Cena: 37,99 zł
szt.
zobacz więcej
Okład zimno-ciepły (17x14,5 cm) Okład zimno-ciepły (17x14,5 cm)
Producent: Oppo
Cena: 24,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okład zimno-ciepły (50x25 cm) Okład zimno-ciepły (50x25 cm)
Producent: Oppo
Cena: 63,99 zł
szt.
zobacz więcej
Okład zimno-ciepły na czoło Okład zimno-ciepły na czoło
Producent: Oppo
Cena: 21,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okład zimno-ciepły na ramiona Okład zimno-ciepły na ramiona
Producent: Oppo
Cena: 52,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piłeczka żelowa przeciwstresowa Piłeczka żelowa przeciwstresowa
Producent: Antar
Cena: 24,99 zł
szt.
zobacz więcej
Piłka do rehabilitacji, masująca Piłka do rehabilitacji, masująca
Producent: Antar
Cena: 49,90 zł
szt.
zobacz więcej
Piłka rehabilitacyjna Piłka rehabilitacyjna
Producent: Antar
Cena: 18,99 zł
zobacz więcej
Piłka rehabilitacyjna "Orzeszek" Piłka rehabilitacyjna "Orzeszek"
Producent: Antar
Cena: 87,99 zł
szt.
zobacz więcej
Piłka rehabilitacyjna podwójna Piłka rehabilitacyjna podwójna
Producent: Antar
Cena: 23,90 zł
szt.
zobacz więcej
Rotor rehabilitacyjny AT51110 Rotor rehabilitacyjny AT51110
Producent: Antar
Cena: 106,99 zł
szt.
zobacz więcej

Profesjonalny sprzęt do rehabilitacji i ćwiczeń

Sprzęt rehabilitacyjny jest niezbędny w procesie przywracania sprawności po urazach, schorzeniach i operacjach. Sprzęt do rehabilitacji do gabinetów lekarskich i ośrodków rehabilitacyjnych to nie tylko urządzenia dla seniorów, ale też dla każdego pacjenta, który w wyniku wypadku, choroby czy urazu musi poddać się rehabilitacji – dzieci i dorosłych. Kiedy rehabilitacja jest niezbędna do prawidłowego powrotu do zdrowia, wybierz nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny i akcesoria. Wybieraj spośród oferty produktów do terapii i ćwiczeń dla dzieci, dorosłych i seniorów.

Korzystaj z najlepszego sprzętu rehabilitacyjnego do ćwiczeń

Urządzenia rehabilitacyjne to podstawowe wyposażenie każdego fizjoterapeuty i rehabilitanta. W sklepie internetowym Medic-Pol zapewnia pełne wyposażenie rehabilitacyjne dla fizjoterapeutów, do gabinetów lekarskich, siłowni i sali gimnastycznych. Duży wybór produktów do ćwiczeń umożliwia pełne zaopatrzenie ośrodków rehabilitacyjnych w sprzęt niezbędny do właściwego wykonywania ćwiczeń z pacjentami, jak i urządzenia dla pacjentów do realizacji planów ćwiczeń w domu. Oferujemy wałki rehabilitacyjne, taśmy do tapingu i wiele więcej.

Zarówno osoby starsze, jak i dzieci, w procesie rehabilitacji muszą wykonywać określone ćwiczenia lub nosić akcesoria podtrzymujące, usztywniające lub odciążające poddawane rehabilitacji kończyny. W tym celu potrzebne są produkty do ćwiczeń i artykuły ochronne. W sklepie online Medic-Pol znajdziesz całe niezbędne wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych i profesjonalne, bezpieczne akcesoria do wykonywania ćwiczeń w domu.

Dla kogo sprzęt rehabilitacyjny?

Pomoce rehabilitacyjne to urządzenia, które mają za zadanie wspierać proces przywracania sprawności kończyn, likwidowania dolegliwości i bólu, minimalizowania opuchlizny i przyspieszania gojenia. Proces ten bywa często długotrwały, dlatego, żeby uzyskać najlepsze rezultaty, należy poddać się systematycznym ćwiczeniom z wykorzystaniem odpowiednio dobranych produktów.

Najwyższej jakości sprzęt rehabilitacyjny dostępny w ofercie sklepu Medic-Pol to odpowiedź na potrzeby rehabilitantów i fizjoterapeutów, którzy prowadzą gabinety rehabilitacyjne, ale nie tylko! Urządzenia do rehabilitacji i ćwiczeń są też przydatne dla każdego, kto potrzebuje sprzętu rehabilitacyjnego do użytku domowego. Oferujemy też sprzęt do rehabilitacji ruchowej w domuprzyrządy do rehabilitacji, takie jak maty do chodzenia, okłady zimno-ciepło czy piłki rehabilitacyjne. Tego rodzaju produkty mogą być używane w tracie terapii przez osoby niewykwalifikowane medycznie podczas pracy w domu.

Sprzęt do rehabilitacji dzieci i dorosłych – rodzaje urządzeń

Szukasz akcesoriów rehabilitacyjnych dla dzieci lub dorosłych? Sklep rehabilitacyjny online Medic-Pol to miejsce, w którym wygodnie zamówisz nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny do codziennej terapii. Poza podziałem sprzętu na produkty przeznaczone do pracy w szpitalu czy w gabinecie medycznym i prosty sprzęt do pracy w domu, kategorie produktów możemy podzielić na:

  • sprzęt rehabilitacyjny profilaktyczny – maty rehabilitacyjne, materace i poduszki,
  • urządzenia do ćwiczeń z rehabilitantem – gumy do ćwiczeń, taśmy do ćwiczeń, piłki,
  • produkty do stosowania na co dzień – jako wsparcie dla osób, które każdego dnia potrzebują wsparcia w poruszaniu się: wózki, chodziki, balkoniki.

Profilaktyczny sprzęt rehabilitacyjny ma na celu zapobieganie powstawaniu urazów kończyn i chorób, ale też wsparcie zdrowia po rehabilitacji, aby pacjent uniknął urazów i dolegliwości bólowych w przyszłości.

Wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych i gabinetów lekarskich

Rehabilitacja osób z urazami i schorzeniami kończyn i kręgosłupa (w domu czy w gabinecie) z pewnością wymaga sprzętu i akcesoriów. Jakiego rodzaju sprzęt rehabilitacyjny możesz znaleźć w ofercie Medic-Pol?

Sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym Medic-Pol oferuje profesjonalny sprzęt do rehabilitacji, jak i całą gamę produktów dopasowanych do potrzeb osób, które ćwiczenia wykonują w domowym zaciszu. Nasz sklep oferuje urządzenia do rehabilitacji stawu skokowego, biodrowego, kolanowego, kręgosłupa i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

Podstawowy sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń

Każdy przyrząd rehabilitacyjny w ofercie naszego sklepu to bezpieczne, przydatne podczas terapii urządzenie wysokiej jakości, które możesz dopasować do swoich potrzeb. Wiele produktów możesz wykorzystać zarówno w gabinecie profesjonalnego fizjoterapeuty, jak i w domu i na siłowni. Sprzęt rehabilitacyjny to nie tylko stoły, krzesła i drabinki, ale też praktyczne taśmy i piłki, które pozwalają między innymi profilaktycznie trenować sprawność ruchową. Sprawdź nasz sklep rehabilitacyjny i wybierz produkt dla dzieci czy dorosłych, który pomoże Ci zachować optymalną sprawność na długie lata.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl